Gelinim Mutfakta 2 Nisan Salı 2024 Günün Birincisi Kim Oldu? İşte Puan Durumu

Gelinim Mutfakta 2 Nisan Salı 2024 günün birincisi kim oldu? Mutfakta kıyasıya bir mücadele yaşanırken günün birincisi kimdir? Puan durumu belli oldu.

Gelinim Mutfakta Aleyna Demir Birinci

2 Nisan Salı günü “Gelinim Mutfakta“da heyecan bir kez daha doruktaydı. Mutfakta kıyasıya bir mücadele yaşanırken günün birincisi ve çeyrek altın sahibi kim olacağı merak konusuydu.

Gelinim Mutfakta 2 Nisan Salı 2024 Puan Durumu

Aleyna – 18 Puan Aldı.

Yeşim – 17 Puan Aldı.

Damla – 11 Puan Aldı.

Özlem – 10 Puan Aldı.

Rekabet Çetin Geçti

Yarışmacı gelinler en lezzetli ve özgün yemekleri hazırlamak için tüm hünerlerini sergilediler. Her bir tabak jürinin ve izleyicilerin beğenisini kazanmak için özenle sunuldu. Puanlama anları ise nefesleri kesti.

En Yüksek Puanı Aleyna Aldı

Yemeklerin lezzeti sunumu ve özgünlüğü gibi kriterlere göre yapılan değerlendirme sonucunda günün birincisi Aleyna oldu. Aleyna muhteşem lezzeti ve kusursuz sunumuyla jürinin kalbini fethetti ve çeyrek altını kazandı.

Diğer Yarışmacılar Geride Kalmadı

Yeşim Damla ve Özlem de lezzetli yemekler hazırlayarak puan tablosunda yer aldılar. Özellikle yeni yarışmacı Özlem rakiplerine gözdağı verdi ve ilk günden adından söz ettirmeyi başardı.

Gelinim Mutfakta Heyecanı Bitiyor mu?

Elbette hayır! Yarın yepyeni bir gün ve yepyeni bir mücadele bizleri bekliyor. Hangi gelinin en lezzetli yemeği yapacağını ve çeyrek altını kazanacağını öğrenmek için bizi izlemeye devam edin!

Gelinim Mutfakta’da bugün yaşananlar:

Gelinim Mutfakta 3 Nisan Yarın neler olacak?

Gelinim Mutfakta: Her gün yeni bir heyecan her gün yeni bir lezzet!

Exit mobile version