Türkiye’yi Bırakıp İsviçre’ye Yerleşti ve Şimdi Ünlü Türkücü En Son Halini Paylaştı! İşte Son Hali…

Türkiye'yi bırakıp İsviçre'ye yerleşti şimdi ünlü türkücü en son halini paylaştı! İşte o son hali detaylarımızda saklıdır.

Seher Dilovan İsviçre Evi

Türk Halk Müziği’nin sevilen seslerinden Seher Dilovan radikal bir kararla İsviçre’ye göç etmiş ve yepyeni bir hayata başlamıştı. Şimdilerde eşi ve çocuklarıyla birlikte Cenevre kentinin sakin bir köyünde doğayla iç içe bir yaşam sürüyor.

Usta sanatçı Instagram hesabından yaptığı son paylaşımda takipçileriyle yeni halini paylaştı. Bu samimi paylaşımına hayranlarından yoğun ilgi ve beğeni yağdı.

Doğayla İç İçe Yaşam

Dilovan İsviçre’deki yeni hayatına oldukça adapte olmuş gibi görünüyor. Ev bağ ve bahçe işleriyle bizzat ilgileniyor ve doğayla iç içe olduğu anları da takipçileriyle paylaşıyor.

Hayranlarından Beğeni Yağıyor

Seher Dilovan’ın sosyal medya paylaşımları her zaman olduğu gibi büyük ilgi görüyor. Son paylaşımına da binlerce beğeni ve yorum geldi. Takipçileri Dilovan’ın yeni halini çok beğenirken ona mutluluklar dileyenler de oldukça fazla.

Sağlığın Kıymetini Bilin!

Dilovan son paylaşımında şu notu da paylaştı:

“Kalabalığa aldanma. Bugün yanında olanı yarın karşında görürsün. Şartlar değişince insanlar da değişir. Tanımadığından değil yanlış tanıdığından korkacaksın. Kendinizi önemseyin hayat kısa sağlığınızın kıymetini bilin.”

Bu anlamlı sözleri de takipçileri tarafından takdirle karşılandı.

Dilovan’a Destek Mesajları

Seher Dilovan’ın yeni hayatı ve paylaşımları takipçilerini oldukça mutlu ediyor. Birçok hayranı Dilovan’a “Sen hep güzeldin” “Seni çok seviyoruz” “Her geçen gün daha güzel oluyor” gibi yorumlar yaparak ona desteklerini gösteriyor.

Seher Dilovan İsviçre’deki yeni hayatına oldukça mutlu görünüyor. Doğa ile iç içe bir yaşam sürmenin ve bu anları takipçileriyle paylaşmanın keyfini çıkarıyor. Hayranları da Dilovan’ı her zaman olduğu gibi sevgiyle ve ilgiyle takip etmeye devam ediyor.

Exit mobile version