Hayaller Sahneye Ulaşıyor: Firuze “İhanet” ile Müzik Dünyasında Yeni Bir Sayfa Açıyor!

Küçük yaşlardan beri müzik hayalleri kuran Firuze, "İhanet" ile müzik dünyasında yeni bir sayfa açıyor! Ajda Pekkan ve Sezen Aksu'dan ilham alan Firuze'nin Amerika'da da yankı uyandıran şarkısı "İhanet"in detaylarını aşağıdan oku.

Firuze İhanet Klip

Küçük yaşlardan beri müziğin ve sahnenin büyüsüne kapılan Firuze, hayallerini adım adım gerçeğe dönüştürüyor. İsveç’te başlayan profesyonel müzik kariyerine şimdi Soykan Müzik etiketiyle çıkan “İhanet” şarkısıyla yeni bir soluk getiriyor.

Türkiye ve Avrupa’nın yanı sıra Amerika’da da müzikseverlerle buluşan Firuze, “İhanet“in ses kayıtlarını “Spin Recording Studios” da gerçekleştirdi. 2016 yılında “Deli Aşık” şarkısıyla beğeni toplayan Firuze, bu sefer kendi söz ve müziğiyle “İhanet”i müzikseverlerle buluşturuyor. Şarkının düzenlemesi ise 9 ülkede adından söz ettiren Esad Fidan’a ait. Firuze’nin New York’ta gerçekleşen klip çekimleri de şarkının hikayesine eşsiz bir arka plan sunuyor.

Ajda Pekkan’ın sahne enerjisinden ve Sezen Aksu’nun üretkenliğinden beslenen Firuze, kendi müzikal yolculuğunda iz bırakmaya devam ediyor. Ajda Pekkan’ın uzun yıllardır sahne enerjisini hayranlıkla izlediğini belirten Firuze, Sezen Aksu için ise “bu coğrafyanın kadın ozanlarından biri” diyor ve “onun üretkenliğinden aldığım ilham şarkı yazmamı daha da özel kıldı” diye ekliyor.

“Ajda ve Sezen’in izinde, kendi müzikal hikayemi yazıyorum,” diyen Firuze için “İhanet” şarkısının yeri çok özel. Soykan Müzik etiketiyle çıkan şarkı, Firuze’nin müzikal derinliğini ve sanatçı kimliğini bir kez daha gözler önüne seriyor.

Exit mobile version