IMKB 80.02 / -0,69|$ 2,222 / -0,04|€ 2,753 / -1,26|Altın 86,01 / 0,95
23 Kasım 2014 Pazar 18:56
Yaşar Nuri Çıtır Sevgiliye Aşık Olmuş
13 Punto 15 Punto 17 Punto 19 Punto
25 Eylül 2011 14:22
İlahiyat Profesörü Yaşar Nuri Öztürk sevgilisiyle ilgili bir itirafta daha bulundu...
Ünlü İlahiyat Profesörü, TNT kanalında yayınlanan Elif Aktuğ ve Oya Germen'in sunduğu 'Canlı Hayat' programında, '25 yaşında kumral sevgilim var. Hayatımda hiç alyans takmadım ama bu defa takacağım' demişti.

İlişkisiyle ilgili Akşam'a konuşan Öztürk, 'Buna beraberlik diyemeyiz. Ben muhafazakar bir insanım. O da öyle. Evli olmadan beraberlik lafından bahsedemem. Ama aramızda aşk var. Duygusal yakınlaşma var' dedi.

EVLENMEYİ DÜŞÜNÜYORUZ
Sevgilisinin üniversite mezunu ve ekonomist olduğunu söyleyen Öztürk, bundan sonra ekonomiyle uğraşmayacağını ve birlikte çalışacaklarını belirtti. Öte yandan Öztürk, sevgilisini Halkın Yükselişi Partisi'nde (HYP) tanıdığı ve psikoloji eğitimi aldığı iddialarını yalanladı. İlişkisinin ciddi olduğunu söyleyen Öztürk, 'Şimdilik birlikte yemek yemek, çay bahçesine gitmek dışında bir birlikteliğimiz yok. Evlenmeyi düşünüyoruz. Otururup ailelerle birlikte konuşup mutabakat sağladığımız zaman açıklayacağız' dedi.
REZİLLİĞİN YAŞAR NURİCESİ..
Vatandaş
Yaşar "Hoca" Evlenmek caiz Defalarca evlenip boşanmakta caiz Şahane hanımla evlilik varmıydı Bildiğim kadarıyla yoktu Şahane Hanım sekreteriydi, ilişkisini savunmuştu Peki bu hanımla evlilik varmı Henüz yok, ama "Hoca" çıtırını çok sevmiş ilk defa alyans alacakmış Evlenmeyi düşünüyormuş Peki şu anda ne yapıyorlar Çay bahçelerinde "geziyorlarmış" A efendi bari erkeçe mertçe ortaya çıkta Ben ahlak, edep, din, aile adına konuşmaktan vazgeçtim de Sonra ne halt edersen et bize ne y
26 Eylül 2011 Pazartesi 10:06
cennet garantili evlilik
erdal
yasar nuri kadina cennet garantisimi verdin yoksa kadin senle niye evlensin 25 yasindaki cahil kadin cennet hediyesinede inanmis olabilir
25 Eylül 2011 Pazar 16:07
NE OLMUŞ YANI?
Seyfullah FIRAT
Yaşar hocayı tenkit eden bir köşe yazımdan dolayı 2000 senesinde altı ay ceza evinde yattım. Buna rağmen bu konuda Yaşar hocanın yanındayım. Başkaları sübyanlarla evlenirken günah olmuyor da Yaşar hoca olunca mı günah oluyor. Yaşi reşit olmuş bir hanım. Anlaşırlarsa evlenirler elbette. Bazı sözde şeyhlerin 15 lik kapatmaları neden aklınıza gelmez bilmem ki?
25 Eylül 2011 Pazar 15:07
yaŞER nuri..zır cahil
ali muaviye ömeroğlu
yaŞER nuri..sosyetelerin hocası olduğu için pis nefsine yenildi.Allahüteala rezil etti ve edecekte inşallah..Allahın dini ile kitabı ile değerleri ile oynayanı cenab-ı Allah böyle maskara yapar..
25 Eylül 2011 Pazar 14:31