IMKB 80.02 / -0,69|$ 2,211 / -0,49|€ 2,765 / -0,14|Altın 85,37 / -0,57
27 Kasım 2014 Perşembe 07:06
Acun Sevgilisi İle Yakalandı
13 Punto 15 Punto 17 Punto 19 Punto
10 Aralık 2010 14:05
Aun Ilıcalı'nın sevgilisi Şeyma Şubaşı ile fotoğrafları ortaya çıktı. İşte o fotoğraflar...

VAR MISIN YOK MUSUN'DA YARIŞTI
Acun Ilıcalı'nın kutusundan büyük çıktı! Eşi Zeynep Ilıcalı, geçtiğimiz günlerde, kendisini 20 yaşında bir genç kızla aldattığını iddia ederek boşanma davası açtı. Ardından Zeynep Hanım'ın bahsettiği genç kızın 2009'un ekim ayında Var mısın Yok musun'da yarışan ve 69 bin lira kazanan Şeyma Subaşı olduğu iddia edildi...

AVUKATI AŞK İDDİALARINI YALANLADI
Eşinin iddialarını kabul etmeyen Acun Ilıcalı'nın avukatı Kezban Hatemi yaptığı açıklamada, “Müvekkilim ileri sürülen gerçek dışı ve hukuka aykırı iddiaların yasal zemin üzerinde karşılığını bulacağına inanmaktadır” dedi. Ünlü televizyoncunun kabul etmediği ilişkinin fotoğraflarına HT MAGAZİN ulaştı.


Fotoğraflarda Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda kilocada Pierre Van Hooijdonk'la görülüyor.


 

Boşanma davası Sevgililer Günü'nde
 
Acun Ilıcalı'nın boşanma tarihi ilginç bir tesadüfle 14 Şubat'a denk geldi. İki çocuk annesi Zeynep Ilıcalı tarafından açılan boşanma davası hakkında Acun Ilıcalı, mahkemeye başvurarak medyadaki haberlerin özellikle çocuklar üzerinde olumsuz etki yaptığı gerekçesiyle yayın yasağı aldırmıştı. Beykoz Aile Mahkemesi'nde görülecek dava için 14 Şubat 2011'e yani Sevgililer Günü'ne gün verildi.


ACUN'UN EŞİNE TARAN MORALİ

Günaydın'dan Ünal Gümüştekin'in haberine göre  'Yetenek Sizsiniz' programının jüri üyesi Ali Taran, Çeşme'de Acun Ilıcalı'nın boşanmak üzere olduğu eşi Zeynep ile görüntülendi. Taran'ın, Zeynep Ilıcalı'ya moral verdiği öğrenildi.

yazık olmuş...
aslı
Bir hemşerin olarak beklemezdim be Acun abi vala olmamış yakışmamış...Kızda kız olsa yani açılmamış yeri kalmamış...O kadar uğraştığın kadın için eşin için vazgeçmeye değer miydi bu kız herşey ortada...Yapacak pek bir yorum yok...
30 Mayıs 2011 Pazartesi 02:52
...
...
yuva yıkan kötü insanlar..kahrolun hepiniz.ne kadınlığa yakışıyor ne insanlığa..bir kadın istediği herşeyi yapıp yaptırabiliyor..erkeklerde düşüyor bu tuzaklara..sana evlat vermiş bir kadına ihanetle yatacak yerinizmi olacak sanıyorsunuz.
14 Aralık 2010 Salı 15:28
para neleri yaptırıyon sen..
Erdal Geyikçi-sanatcı..
Habarde adı geçen proğramcıyı tüm türkiyeyle birlikte dünyadada tanınıyor.Vallaha şimdi kalkıpta yaşantısı hakkında yorum yapmak istemiyom.Yalnızca bildigim birşey var.Para neleri yaptırıyormuş arkadaşlar.EEEEEEEEEEE nediyelim örnek olmak kolay degil..işte size bir örnek...bizim burda bir söz vardır herzaman sözylenir:Allah al kulum der,ver kulum der...Kısacası veren allah,almasınıda bilir.Allah bize çok para vermesin,böyle olacaksak arkadaşlar.saygılarımla.erdal geyikçi-sanatcı..
10 Aralık 2010 Cuma 15:48